| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Termix, právě! Každý den je stejný. Už mi leze na nervy kdeco a nevím si s tím tak nějak rady. Pořád chodíme do lesa "u domu"; motáme se okolo domova... V práci si prohodím pár slov tak maximálně s paní uklízečkou, protože jinak se nemáme potkávat - prevence covidu... V kanceláři jsem jen párkrát v týdnu a ostatní taky tak, takže si každý hledí spíš svého, aby toho v kanceláři stihl co nejvíc... Ani už mě nebaví si chodit pro jídlo v krabičce, a pak ho jíst v kanceláři více méně studené. Přibírám - chybí mi běžný režim; při tomto režimu nějak nejsem schopná se udržet v tom, co nastatrtuju... Čekám, kdy mě přejde tento stav, protože nějak mě fakt všechno neuvěřitelně s... :-( Nemůžu už ani vidět na FB diskuse pod články o covidu - točí mě lidská blbost, popírači covidu... chjo :-( A závidím dcerce, která možná půjde dnes spát ke kamarádce - už nemám sílu jí to zakázat - nejraději bych někam odjela taky...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.