| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Musím se přiznat, že jsem zase "bez nálady", nechápu, co se v poslední době děje, samé blbé zprávy. Dětičky mne drží ve sladké nevědomosti, respektive, do vánoc jsem kontrolovala bakaláře, vše s dětmi procházela, v lednu jsem na ně naléhala, ať si nenechají nic utéct, že se budou uzavírat známky, vše se stíhalo a vypadalo dobře....no se středoškolačkami je to na levačku, jedna z malomyslnosti "chodí" za školu, zapomněla na jeden test a byla z toho tak špatná, že se od čtvrtka nepřihlásila do školy ani nečetla emaily. Už ví, že bude muset zažádat o prodloužení klasifikace. Druhá má poslední 2 týdny migrénu, nemohla se ani koukat do tabletu, takže zameškala dost, nesplnila spoustu úkolů, ta je řádně omluvená, ale není žádný génius, hlava pořád ještě trochu bolí a za celou sobotu dodělala cca 1,5 práce. Nejmenší druhačka přinesla ze školy pololetní práci z ČJ za 4. Je tohle nutný ve druhý třídě? Takže mám doma ještě otrávenou a demotivovanou druhačku. Jako není to moc na jednoho rodiče? Mám pocit, že bych měla doma dělat ještě odpolední školu pro ní. Já už nevím, mám toho dost. Do toho mi volal majitel nemovitosti, že by mi jako zvýšil nájem, jestli souhlasím. Běhám s migreničkou po doktorech, samozřejmě, a mám vlastní práci. Pak poslouchám kamarádku, jak se její dítě umístilo první v talentovakách na stejnou školu, kde moje dítě bylo loni poslední ~t~
Sakra, co se stalo s mými chytrými a nadanými dětmi? Fakt nevím, co mám dělat, každá by zasloužila spoustu péče, ale neumím se roztrojit. Díky, že se můžu trochu vykecat aspoň tady.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.