| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Taky si myslím, že jsou to chybné statistiky - podle mne se pouze ve 20. století více rodilo do 25 než po 25 právě proto, že mnoho žen už 2 děti stihlo do 25 a další dítě nechtělo. Statisticky pak klesala porodnost a od toho i chybně odvozená plodnost (ale tak moje teorie jenom). Za komunistů to byl vůbec velký společenský tlak, když žena měla dítě po 30 tak to byla skoro ostuda, nedej bože, když se dítě narodilo po 35.
Já třeba zrovna od 25 se snažila 2 roky a nešlo to, pak tedy v 27 jsem konečně otěhotněla, druhé hned do roka absolutně neplánovaně a třetí v 36 jakbysmet neplánovaně, přes použitý kondom. V těch 25 to byly 2 roky nechráněného sexu a nic, stojky jsem dělala.... a nic
Kdybych teď měla nechráněný styk, jsem si na 95% procent jistá, že otěhotním, i když je mi 44. ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.