| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vážný, ale do školky se nedostanou nemocné děti.
Tedy aspoň tady co žiju já jsou nepřetržitě všechny otevřené, ale nemocné dítě nemá šanci se tam dostat. To slyším pořád jak se děti ráno přebírají a třídí.

Ani moje neteř se do školka nedostane s nejmenším příznakem čehokoliv. To jsem vyslechla na konci roku jak se chodí do školky.

A v karanténě bylo nedávno školkové dítě z rodiny a to včetně rodičů, jediný kdo to neměl. Pravidelně se v bazénu máčející se segra.(pořád to říkám, že desinfikuje dutiny)

A rodiče to řeší všelijak a rozhodně né OČR. Jak jsem zjistila. Bojí se výpovědí. A když jsem slyšela příběh jedné rodiny, tak budou unavený a spíš chytí VIR.
jeden příběh a takových podobných znám nyní víc:

Mají tři 3,5,7 děti onemocněli. Do školky nešli. Babička co je měla na hlídání má 80let a nezvládá online školu, takže od té doby co byli doma i ty maličký. Babička musela přestat hlídat. S PC neumí. A ona si v práci vyjednala jen denní a on jen odpolední.
Ona ráno do práce, on doma s dětma psal úkoly. Když úča potřebovala připojil do hodiny. Po obědě udělal všechny úkoly. Předal je babičce. v 13:30 byl v práci a manželka přišla, děti si vzala. Uvařila na druhý den. On přišel z práce a ještě hodinu uklízel třeba sníh.
A v tomhle módu jedou několik týdnů.
A můžou být rádi, že jim vyšli v té práci vstříc.
Ted ta starší aspoň chodí do té školy. Tak to trochu ulehčilo.

A opravdu si myslím, že jste tady velmi odtržení od reality jak to funguje mimo Prahu.

A ty unavený lidi ten vir chytí, vůbec si nedělám iluze , že né. A to bude ten největší důvod proč se to šíří. Ty děti nechodí skoro 10měsíců do školy(pravda chvilkama ano) a OČR= VÝPOVĚĎ. Takže se to pytlíkuje na úkor zdraví. Dovolená- většina lidí má z loňska 15-20dní z 25. Nebylo kdy si ji vzít.

Tohle bude ta realita: únava většiny obyvatel CR, dovolená- žádná. Péče o děti-7/24h a suplování školy 10měsíců v kuse. A unavený organizmus se prostě rychle nakazí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.