| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Při rekonstrukci koupelny před pár lety prováděl si tehdy velmi podrobný průzkum chlap, který si také potrpěl na co největší pohodlíčko a poleženíčko naložený ve vaně.

Rohové vyřadil, prý tam není tolik místa na pohodlné ležení, přestože zabere hodně prostoru, s tím asi souhlasím.
Mám tu největší co se dělala obdélníkovou hranatou 180x88.
Není to přesně ona, ale něco takového.
https://www.siko.cz/obdelnikova-vana-ravak-formy-180x80-cm-akrylat-c881000000/p/FOR011800

Nicméně jak už padlo, důležité je řídit se vnitřním rozměrem.
Je fakt velká, uvnitř 167 x cca 70, já se svými 165 cm se v tom normálně natáhnu.
Také dětí se tam vleze hodně, je to skoro bazenék.

Ovšem je třeba počítat s tím, že tak velká vana má fakt i velkou spotřebu vody.
Já teda nejsem nějaký extra šetřílek, ale musela jsem naučit děti aby si to každý den nenapouštěly úplně plný :)
To bych si porovnala, možná že oválna při stejné délce může mít přece jen menší objem.

Osobně bych se vyvarovala všech těch vytvarovátek, k ničemu to podle mně není a zhoršuje to údržbu.

Mně se líbí ty volně stojící, ale pořídila bych si to leda kdybych měla někoho na úklid. V katalogu to vypadá super, ale udržovat by se mi nechtělo.

Materiál mám akrylát, a není s tím problém. Žlutý to není a nemyslím že bude žloutnout. Ale kdybych snad ještě někdy v životě předělávala koupelnu a netlačil mně rozpočet, asi bych uvažovala o litém mramoru. Ale nemám zkušenost jak se udržuje, jen se mi to líbí.

Co doporučuji dobře promyslet - umístění výpusti a hlavně umístění baterie. Kvůli poleženíčku se u nás přetahovalo na tu podélnou stranu. Ale - děti zatím malého vzrůstu na to blbě přes tu širokou vanu dosáhnou.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.