| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ale tak to je dobrá diskze, portské já ráda :)

To z Lidlu tedy neznám. Obecně obvykle ta supermarketová kvalita je prostě asi poněkud níže,ale to neznamená že to nemůže být dobrý.

Aby to bylo "pravé" portské, musí být z Portugalska z oblasti Douro u města Porto. Ovšem víny typu portského se vyrábějí i jinde, jen se jim nemůže říkat Portské.

Jen na okraj - nevychlazuje se, i když je pravda že někdy se uvádí že lehce může. Nicméně vzniko tak že ho vozili námořníci na lodích, tak ti to asi nechladili :)
Já ho tedy mám ráda v pokojové teplotě.

Záleží také jaké máš, jsou dva druhy Ruby a Tawny. Rozdílů je více, hlavně v zrání, ale obecně lze říct že Tawny zraje déle, takže je v něm víc alkoholu.
Pak existuje ještě bílé portské.

Takže těch chutí může být i portského hrozně moc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.