| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Babi,
tak já už nevím, jak jinak to napsat, aby to bylo pro každého pochopitelné.
Moje dítě fakt nepatří k těm, co jim někdo sráží sebevědomí nebo neprožilo pocit "úspěchu", když je to slovo tak důležité. Spíš naopak. Jeho problém je v tom, že je samo k sobě neskutečně kritický a klade si zbytečně vysoké cíle neúměrně věku. V sedmý třídě bylo třeba samo se sebou nespokojený proto, že ještě neumí celou taxonomii bezobratlých latinsky. Za celou dobu, co navštěvuje vzdělávací ústavy je naopak za svoje "výkony" chválený a vyzdvihovaný, i v té zprávě pro PPP, když už to Yuki zmiňovala mu škola napsala, že v oblastech svého zájmu dosahuje vysoce nadprůměrných výkonů. Jenže pro něj je to málo a neustále hledá, v čem podle sebe není "tak dobrej jako Karel". Přičemž v jeho pojetí může ten "Karel" být klidně sedmdesátiletej akademik. Skutečně netuším, v čem a jak by mu pomohlo, kdybych mu tvrdila, že je ve všem nejlepší ze všech, což by mi navíc ani nevěřilo. ~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.