| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nemám to tak, mám to přesně naopak. Ale fakt nevím zda je to lepší, spíš ne.
Někdy si říkám jak by bylo fajn mít nějaký vnitřní motor, co by mně hnal dělat věci včas.

Já zas mám totiž na "všechno čas". Jsem rozevlátá a neorganizovaná. Neumím udělat nic s dostatečným předstihem, vše jen na poslední chvíli.
Dělám honě do účetnictví a daní, takže nemusím říkat jak je to v tomto oboru fakt blbá vlastnost. A i když každý rok si dám závazek že začnu s velkým předstihem, a to i začnu stejně to vždy dopadá tak, že honím vše v den deadlinu. Ještě mají ta přiznání tu 5ti denní lhůtu :)

Je fakt že zas na tu "poslední chvíli" umím vyvinout neuvěřitelnou výkonnost. Takže já spoustu věcí nakonec stihnu, leckdy však taktak za pět minut dvanáct, nebo spíš po dvanácté.

Taky celoživotně chodím všude pozdě. Moje máma říká že jsem se tak už narodila, že už při narození jsem si dala hodně na čas a dělám to tak prý od mimina furt. Ona je zas mým pravým opakem. Před odjezdem na dovolenou je sbalený týden předem. Já začnu tak večer před odjezd (když jedu tak někdy až ráno). Ale zas to pak dělám do tří ráno a letadlo stihnu. Atd.

Takže to holt nevybereš. Já taky pořád spěchám, ale to proto že mám neustále nějaké zpoždění ~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.