| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Rozhodně tedy "nesedím převážně doma" a lidi, kteří tvrdí, že to je ta základní ctnost dneška, mi lezou na nervy, promiň. Lidi se mají hýbat a to pokud možno na čerstvém vzduchu a ne sedět u TV, jíst brambůrky, sledovat zprávy a třást se hrůzou (nebo tetelit uspokojením, jak jsem vzorný?)
Chodím většinou do práce (na dlouhodobý home office nemám úplně vhodnou práci, domácí podmínky ani morál), ale jsme maličký kolektiv a snažíme se tam střídat. Chodím tam většinou pěšky, ale zpátky MHD, protože autem na Vinohradech nezaparkuju, navíc autem jezdí manžel, který to má do práce výrazně dál. Nakoupit jdu tam, kam se mi chce, což je tedy obvykle někde v okolí zaměstnání, domova nebo na trase mezi těmi dvěma místy, a nechápu, proč by mělo být nějak záslužné chodit jen do jednoho supermarketu.
O víkendech chodíme rovněž do přírody, kam taky jinam asi tak. Demonstrovat nechodím ani nikde neřvu (bez roušky ani s rouškou), roušky v interiérech nosím, venku téměř ne (nikam do "davů" nelezu), ale nějaké "pravidlo" už jsem určitě porušila, jako třeba se šla procházet se dvěma až třemi kamarádkami naráz, občas dokonce zajdu na kávu nebo dvojku k někomu (jedné osobě, která je osaměla a smutná) domů a óóó hrůzo, dokonce jsem párkrát byla venku i po 21.00. Jo, a děti mezi svátky taky bobovaly na sjezdovce, a v lednu lyžovaly ve Hvězdě nebo bobovaly v parku ve větší skupině a další podobné zločiny se staly ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.