| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jednou týdně učím v jedné školce malou skupinku dětí. Manžel chodí do práce do kanceláře. Nakupovat jdu jednou za dva týdny na velký nákup a jednou za týden musím jen dokoupit mlíko. Nemáme rádi to krabicové.

S nikým se nevídáme. Chodíme do lesa, na výlety po okolí Prahy. Lyžovat ani běžkovat jsme ještě nebyli.
Zítra přijdou za synem dva kamarádi. Snažím se dodržovat všechno, ale psychická pohoda mých dětí je mi přednější. Syn se nemůže dočkat. V sobotu se s kamarádkou uvidí dcera. Na jarní prázdniny pojedeme ke kamarádům. Ani jeden se s nikým neviděl od půlky prosince.

Ve svém životě se bojím pouze a výhradně o své děti. Ty jsou snad absolutně nerizikové. Jako jasně že mám strach i o manžela, ale jinak o nikoho jiného. O sebe se nebojím ani trochu. Když budu mrtvá, stejně mi to už bude jedno.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.