| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Vážný, lidi jsou už teď tak zpracovaní propagandou, že ke spontánnímu lockownu nedojde. Stačí mi, co jsem si přečetla včera na FB skupině našeho města. Někdo tam dal vcelku vydařenou reportáž z koronavirové jednotky naší okresní nemocnice a diskuze pod tím mě překvapila. Něco podobného jsem vskutku nečekala.
Zcela konkrétní odpovědi mých neanonymních spoluobčanů:

Vše je to fraška . Lidi umírají a automaticky jsou připisována na covid !! A kde je pitva nebo vzorky ? Není !!!

Takže vy mate na svědomí to že z blízkých někdo umřel a záhadné dva dny před tím jste nechtěly přijmout a bez souhlasu rodiny jste daly spálit tělo v následujících 3 dnech a za 60 minut mate výsetky které teď nejsou a vlastně covid byl negativní ale pitva nejde udělat protože ?
jaká nehoráznost ve vašich radách je ! A milost paní raději se na to vykaslete a nedohadujte se semnou na fb jak 15 léta slečna 😉

Nemam proti vam vubec nic, ale ze jste ochotni hrat to divadlo a podporovat nesmysly, tim spise ze jsem rodacka tak me velmi mrzi, ze se to v Xxxxx deje. Podporovat statni divadlo a strasit lidi !!!!! Hanba by vas mela fackovat !!!

Prosím vás, a proč jdou lidi místo predoperacniho vyšetření na covid oddělení? Mohl by to někdo z těch lékařů taky otevřené přiznat a přestat dělat ze sebe chudacky?
Proč člověk s bolavými zády si v lékařské zprávě cte podezření na covid???
Proč člověk, který se dvakrát léčil s rakovinou, má teď obdobne potíže , je poslán domu s tím, ze není akutní a je plno covid pacientu?? A kdo je sakra “vyrábí,” ty “covid” pacienty?!

Propaganda...

Když tě ta práce nebaví tak ji nedělej , nechápu proč to dělají když na tu práci nemají a nechají se takto ničit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.