| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Dodržuju a občas asi porušuju. Dodržuju 4 R ( roušky, ruce, rozestupy, rozum). Od lidí si držím distanc, ale stejně jsem nikdy o jejich kapénky nestála. Do práce chodím, ale máme tam nastavená pravidla, když je někdo nedodržuje a ohrožuje mě, jsem nepříjemná. Jednou týdně jedu autem nakoupit větší nákup, desinfikuju ruce a mám respirátor. Občas se vidím s mámou, dětmi, bráchama a trnu, abych od nich nechytla Covida. S kamarády se od listopadu nevídáme, jen telefonujeme a stýská se mi po nich ~n~. Takže počítám, že v březnu se s nimi už vidět fakt chci. Venku roušku nenosím, ale potkávám jen jednotlivce a při případném hovoru si držíme odstup.
Zatím jsme nikdo v rodině Covida neměli. Čemuž se divím zejména u mé matky, která je strašně nezodpovědná, neustále někde trajdá a s někým se druží. Ale zřejmě je rozhodnutá žít až do smrti a zatím jí to vychází.
Porušování pravidel vidím ve svém okolí téměř denně. Jenže to jsem viděla už na jaře, takže se zvládnutím pandemie si dávno nedělám pražádné iluze. Češi jsou prostě národ "vočůrávacích" hrdinů, na čemž si ještě zakládají. A když, tak se přece dá všechno hodit na vládu ~a~.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.