| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Okolík, když mi řekne, že ven nemůže že mají "úkol" nic co by bylo u maturity. A proseděl tam minulý víkend 15h- takže 7h denně v sobotu a i v neděli. Nepřijde mi to OK.

Nemluvím o čtení, nepíšu o přípravě k maturitě- takový to rozebírání odborného a neodborného textu to též nebylo. Nepíšu o učení na maturitu!

Píšu o vyplňování pracovního sešitu a něčeho co nebude ani v didaktickém testu, prostě nějaký úkol.

Jinak syn starší říkal to samé, jakmile se blížil víkend a jarní a vánoční prázdniny, měl tendenci zadat MEGA dlouhý úkol z češtiny. A pak jim řekl, že netušil, že to bude tak časově náročný, že to bylo na zpestření mezi studiem.~8~ Aby měli zase něco jinýho.....asi jsem prostě divná, ale fakt si říkám jestli je na to momentálně prostor.

Denně je u PC 10-12-14h, podle toho co je za den. Tolik toho neprosedí ani když chodí do školy.
A u PC už vůbec ne.

Jinak vsuvka, naše škola rozhodla, že v rámci školní maturity SLOH bude, jako součást známky školní části. Čeština určitě, jednají o jazyku.

podle mě by jim těch úkolů měli dávat co nejmíň, aby měli čas i na něco jinýho.

A kde máš ostatní předměty? Tohle bylo jen na češtinu a ještě si nějak vypomohl s kamarády, ktěří tam nad tím odseděli ještě víc.

Už na jaře jsem si stěžovala, že 4-5 slohovek za 7 dní není normální. Z češtiny, Aj a NJ. Copak se neuměli domluvit, na rodičáku zjištěno, že ne. To už se nestává.



Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.