| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už jsem to psala, nedá se to představit. A otázka nestojí, které dítě by bylo důležitější... otázka pro mě zní: Nechala bych své biologické dítě u cizích? A ještě pokud bych věděla, že se mu tam moc dobře nevede, že nemá podmínky jaké bych mu poskytla já? A co by na to řekly děti, až by pobraly rozum? Složité...

Psala jsem tu o reálném případu z Austrálie... tak jsem to našla a bylo to trochu jinak, než jsem si pamatovala. Myslela jsem, že se o tom dozvěděli až jako 12-14tiletí. Ale ne, bylo to ve 2 letech a nevyměnili je, nechali je tam, kde byli. Vypadlo to jako ideální řešení, zůstat s tím, kdo mě vychovává, koho považuji za vlastního rodiče a navštěvovat se. Ale jak rostli...jeden v bohatší rodině, na lepší škole.... druhej se single matkou v horších podmínkách. V 15 se rozhodl jít k biologické rodině a tak ta rodina měla oba kluky a ta druhá matka nikoho. Stejně to nevyšlo nijak dobře. Nezapadl tam, rivalita s tím klukem, co už tam vyrůstal...ten přestěhovaný se z toho nevzpamatoval, nepatřil tam, odešel. Ten druhý řekl, že vyhrál loterii, dostal příležitost, jakou by jinak neměl.

A protože je v životě málokdy něco černobílého.... v dospělosti je jeden z kluků gay a druhý má syna. Což je zajímavé z pohledu toho, jestli bude vnouče nebo nebude (a zda bude pokrevní)...


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.