| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Šanty, neboj pokud mladší syn odmaturuje a taškařice bude on tam nebude.
Myslíš, že jsem to čekala. Né.
Myslela jsem si, že to aspoň dostane slavnostně a né jako já, na chodbě před kabinetem už aby to bylo hotovo. A nikdy Vás už nechceme vidět.


Ptala jsem se bylo mi řečeno tradice. Já tu tradici neznala bydlela jsem o 150km jinde.

VŠ na jaře syna dva měsíce nevzdelavala a co ta škola dělala jste měli každý den v TV. Studenti až na posledním místě. A to, že už za ně peníze mají a nepotřebují je poslouchá syn třetím rokem.

Letos je vše pro prváky jinak škola dostane peníze až za dostudování žáka. Takže jeho bývalý spolužáci co poslechli, že když začnou znovu bude to pro ně lepší si to pochvalují, že se to otočilo o 180. A prý se jim studuje od prvaku lépe.

A ten pán co neodepisuje na email už taky musí. Ač asi nerad komunikovat.

Nyní přednášky mají, protože to co vyvinuli ve škole se nevyrábí, asi to Nikdo nepotřebuje. Protože koronu tu nemáme. A škola učí, jezdí tam na zkoušky. A to, že mají být online teda nikdo vůbec neřeší. Tu měl jen jednu.

A jestli narazis na DR. Jo ty jsou tu strašný. A co máme dělat. Na urologie jsem jezdila až do Prahy.

A kamaráda gympl mě překvapil, že to ještě udělali online. Takže to v těc rodinách slyšel kde kdo.

V tomto se nic nezměnilo, jak před 40lety se vyzo předává dál.

Jo jinak teda včerejší obchod, beru to tak, že jsme se vrátili do dob před 30-40lety a spoustu zboží bude podpultové.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.