| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Val, a to se tam týká jenom tebe, nebo je váš tam víc, co to takto máte? Já jsem tehdy strašně ve všem ustupovala a došlo to až tak daleko, že mi šéfová doslova fyzicky hodila na hlavu dopis s nějakým banálním překlepem. Ona byla hnusná ke všem, kromě těch análních alpinistek, které za ní dolezaly do kanceláře a lichitily jí, ale mě si vybrala jako svůj speciální hromosvod. Bylo to strašné, byla krize a já nemohla sehnat jiné zaměstnání, byla jsem rozvedená, takže jsem neměla nikoho, kdo by mi finančně pomohl, živila jsem ještě děti, takže jsem se bála odejít a místo toho se tam trápila. Nakonec to rozsekla ta šéfka a za banalitu mě vyhodila. Bylo mi 54 a myslela jsem, že už nikdy neseženu práci. Trvalo mi to půl roku, ale našla jsem. A přísahala jsem si, že už nebudu za takovéhno debila, jako předtím. Naštěstí se ukázalo, že v nové práci jsou samí bezva lidí a hlavně můj nový šéf byl moc milý a laskavý člověk a vždy se postavil za své podřízené, pokud o něco šlo. Po této stránce to byla výhra.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.