| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Fed,

nemyslím si, že by mé hodiny byly neživé, i když jsou bez kamer.

Ve škole taky potřebuju, aby koukali na to, co dělají, a ne na mě. Takže pracujeme živě s tím, co promítám na obrazovku, dneska jsem skoro celou matematiku rýsovala na tabuli a oni současně do sešitu. Oni mi svou práci pošlou, takže vidím jejich výsledek, oni celou dobu vidí, co dělám já, tedy rýsovací nástroje, tabuli, rýsování. Bez kamery.

Jinak samozřejmě různé úkoly, kdy promítnu zadání, oni řeší, pak různými způsoby kontrolujeme, opravujeme, aby to nebyla úplně nuda a přitom mohl každý pracovat svým tempem. Na to taky nepoyřebují vidět, že zrovna smrkám nebo piju nebo si chystám další úkol....

Be fyzice zase pouštím různé animace, je to na nich pochopitelnější, než když si tu na pidistole budu před kamerou šudlat totéž a řešit u toho, že kamera snímá jen jeden směr, ale já to potřebuju otáčet atd.

Ale ano, protože někdo do televize kváknul, že bez kamery je to špatně a nuda a fuj, tak všichni, co se snažili jinak a i jim to fungovalo, budou muset mít povinně kamery, protože jinak dostanou napomenutí ČŠI a tedy budou mít problém s vedením.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.