| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Romano, kdybys znala fungování škol, věděla bys, že není tak snadný cokoliv si zařídit, všechno se musí schválit, všechno musí někdo schválit. A každá věc, která se musí zaplatit, je problém. K mé práci by se mi skutečně hodilo školení, jenže stojí třeba teď online kolem 10 tisíc, to si fakt platit nebudu, jenže je to moc. Takže mám smůlu. A to je online, bez jídla, bez ubytování, bez cesty a vlastně taky bez suplování, stačí pár hodin přesunout nebo dát offline. Je to problém. Ale ne můj, já to nemám jak ovlivnit. Já můžu navrhnout spoustu způsobů, jak to udělat, můžu přijít se spoustou důvodů, proč to školení potřebuju, jenže vedení uvidělo cenu a prý to nejde. No tak počkáme, až bude někdy průser, že to školení nemám, pak to půjde.
A tak je to se vším, něco potřebuješ, tak si to najdi a vedení to pravděpodobně neschválí.
Už proto, že jsou ve školství velice zajímavě rozložený finance. Ze stejných peněz se platí třeba nemocenská zaměstnanců a učebnice pro žáky. Takže když u nás loni bylo hodně neschopenek, letos si nemůžeme dovolit koupit nový učebnice. Nevím, s čím je spojený třeba to moje školení, ale není na to. Takže není všechno o tom, že se někomu nechce, když řekneme, že něco nejde. ono někdy "nejde to" znamená, že to neprošlo přes vedení, což je nám jasný, ale vysvětloivat to školnímu prostřdí neznalým, to je těžký.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.