| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevím, nejspíš postupně...

Já šetřila asi 10 let, fakt fest. Měla jsem teda výhodu bydlení "lacino", ale fakt jsem si ve 20 nekupovala kabelčičky, nelítala k moři, neměla mobil za 20 tisíc atd. atd. atd. Makala jsem i při vysoké.

Dlouho jsem bydlela v garsončičce 1+kk. No, a pak hypotéka. Brala jsem si ji jako samožijící (bezdětná ještě). Na nerekonstruovaný. Teda rychlou - slušně jsem vydělávala, tak na 5 let. Pak druhou - tu už na rekonstrukci části. Tu ještě budu 5 let splácet. Na další rekonstrukce paralelně šetřím... Holt mám barák na vesnici, pěkně ve staré zástavbě, žádnou novostavbu "podnikatelský baroko" v krajským městě. Ale já jsem povahou baráková a vesnicová, takže mě to vlastně vyhovuje. Barák je strašný žrout peněz, čili mladýmu, bezdětnýmu, bez peněz bych spíš doporučila starší menší byt, na začátek, určitě je to na provoz atd. levnější, pokud to teda není zedník (nebo nemá takové dobré kámoše).

No a já jako rodič se teda posnažím, už vyhlížím nějaký menší byt pro své dítě, do budoucna. Chtěla bych ho letos koupit a zatím (na těch cca 10 let) pronajímat - pak si tam může začít bydlet nebo ho prodat a koupit si jinde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.