| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děkuji všem moc za reakce. Povzbudilo mne to a dceru také. A k té debatě tady - u mně je to tak, že staršího syna byl na 8G nedala - trápil by se tam (není vyloženě studijní typ), má teď z devítky v plánu jít na SŠ se zaměřením (elektro), má dokonce už i "patrona", který ho pak plánuje zaměstnat a proškolovat si ho v průběhu studia. A obor si syn vybral sám. Dcera naopak trpí na základní škole. Ale to až poslední dva roky. Opravdu se prohlubuje přístup dětí ke škole, mají hodně kluků, kteří je brzdí, či se posmívají "šprtům". Je to základní škola, kterou znám i ze svých studijních let. Za nás byli kantoři přísní (a ledacos mohli). Ale naučili. Postupně odešli do důchodu a na jejich místa má ředitel problém sehnat aprobované učitele. Takže ruštinu, chemii a jim podobné učí lidé, kteří z toho neznají nic. Můj syn za celou osmičku z chemie se nenaučil ani prvky. Tristní. Teď v devítce dostali přísnou, ale dobrou, chemikářku, která vidí průser v jejich znalostech a doháněla (a dohání) s nimi teď, co může... Ale k rovnicím se už snad ani nedostanou...? Já ZŠ neodsuzuji, ale když vidím, že dítě na 8G chce a na ZŠ se trápí, tak proto to chceme zkoušet. Zároveň přes 8G nevidím start ke hvězdám, ale snad lepší přípravu na případnou SŠ nebo případně dál, ale to by se vidělo.
Ale je to základka od základky. Ta naše, co se týče druhého stupně, momentálně upadá.~a~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.