| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Stará huso,

já zase neumím plavat s hlavou nahoře, bolí mě za krkem, a kvůli tomu si moc nezaplavu v rybnících a tak, protože se mi tam nechce mít otevřené oči a vydechovat do vody ~t~

Na VŠ jsem jeden rok měla plavání a byl to otřes, bazén cca 15 minut od školy, nepouštěli nás dřív, 15 minut nám muselo stačit na přesun z TV na cvičení z jakéhosi důležitého předmětu, v zimě jsem z toho měla pár hezkých angín za sebou - z běhu s nedosušenými vlasy, bez jediné minuty na adaptaci, v mraze.

Ale dobré bylo lyžařské soustředění, vybrala jsem si běžky, tam byly dvě skupiny - reprezentanti školy v této kategorii a totální nemehla, co měla hrůzu ze sjezdovek (hádej, která jsem byla). SKvělá parta a pedagožka chápající, co má za materiál, nás neotrávila a něco naučila.
Další rok jsem jela na kurs jógy a zdravé výživy, to bylo taky fajn, a jednou jsme byli na kursu windsurfingu - většina na kokci svištěla, zatímco já byla hrdá, že zvednu plachtu z vody a nezřítím se na druhou stranu, ale psina to byla ~:-D.

Takže i nemehlo lze od pohybu neodradit, když má učitel rozum.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.