| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

77krasko, my jsme s bráchou taky nikdy do školky nechodili, mamka byla v domácnosti...ale nevzpomínám si, že bychom v první třídě měli nějaký problém a to jsme nebyli zase až takoví extroverti...ale je fakt, že jsme bydleli na sídlišti a vídali jsme se se spoustou dětí na hřišti při lítání venku...i když v tom předškolním věku taky asi tolik ne, přistěhovali jsme se tam, když mi bylo 5... Ale nějaký šok z první třídy jsme myslím neměli, aspoň si to nevybavujeme ani jeden. Já si z první třídy vybavuju hlavně úžasnou paní učitelku, kterou jsme tenkrát měli první dva roky...a kamarádky jsem taky měla... Syna jsem do školky dala ve 4,5, do speciálky kvůli té VD, protože jsem prostě věděla, že on tu socializaci a jiné prostředí potřebuje, protože je jedináček a protože žádné děti mimo školku vídat nechtěl...chodil dva roky, ale jen na dopoledne, i tak mu to stačilo až dost...a ve třídě jich bylo cca 10...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.