| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ona ani obec nemůže byty pronajímat za "dotovanou cenu". U nás to zkusili. Bývala tu ubytovna stavebního podniku. Koupilo ji město s výhledem startovacích bytů pro mladé rodiny a levnějších bytů pro důchodce. Výsledek po 20 letech? Cikánská ubytovna, kam mladá začínající rodina ani nepáchne. Jo, nájem je tam relativně levný, ale to je taky tak všechno. Co se staví nové byty, jsou drahé všechny.
Já jsem si teda taky na stará kolena koupila taky malou garsonku. Jednak mě vždycky lákalo poznat, co všechno obnáší pronajímání bytů, ale především náš dům není bezbariérový, a pokud bych nebydlela s dcerou, která se o dům stará, neměla bych na údržbu ani sílu, ani peníze. Takže pro mne je garsonka prostě výhled na stará kolena. A musím teda zodpovědně říct, že pronájem fakt není žádné rentiérství. I když připouštím, že vlastnictví celého činžáku by mohlo vcelku rozumně uživit jednu rodinu, ale taky by to byla práce na plný úvazek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.