| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Libiku,
pokud chceš rozjet byznys,tak mám na prodej jedno hrobové místo na krásném malém hřbitůvku na Praze 6. :-)

Ne vážně. Opravdu máš pocit,že vláda dokázala za celou dobu nouzového stavu lidem nějak pomoct? Já ten pocit nemám. Spoustu věcí si lidé suplují sami a začalo to tím šitím roušek. Já sama jsem na ruční práce úplně levá,ale i já jsem několik desítek rousek ušila. Pro nás i pro cizí. Doteď jsem od AB nedostala ani tu slibovanou roušku.Pracuji v místě,kde měla vláda doručit roušky v prvním kole. Ujišťuji tě,že trvalo 3-4 týdny,než nám došla alespoň nějaká ta čínská várka.
O smysluplnosti vládních nařízení mám po celou dobu vážné pochybnosti a z mého pohledu prostě nefungují. Něco co nefunguje je potřeba změnit. V tomto stavu si nemá AB hrát na spasitele. V tomto stavu mají tenhle stav řídit odborníci z řad Epidemiologů,lékařů,ekonomů atd. Není to o tom,že AB bude vše řešit z pohledu toho,že chce vyhrát další volby.
Dodržuji,co se dá,protože ani já to nechci chytit,ale tohle co tu teď máme mě opravdu nebaví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.