| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, v pondeli byl manzel pozitivne testovan na covid. Hned vecer volala hygiena a uvrhla celou rodinu do karanteny - manzela na 10 dnu, me se synem na 15.

Dneska jsme byli na testech, ja pozitivni, syn negativni. U me to bylo spis potvrzeni zrejmeho, je mi blbe uz par dni.

Zacalo to bolesti hlavy, takovou tou migrenozni, az jsem z toho zvracala. Jinak obvykle priznaky nemam, zadna ztrata chute ani cichu, zadny kasel ani dusnost. U me se to nejvic ze vseho projevuje jako chripka - teplota 38, trochu me boli v krku, trochu hlava, trochu usi, afty v puse. Jsem unavena a furt spim. Ale nejdivnejsi "priznak", ktery me asi nejvic trapi je, ze me strasne boli kuze na zadech ~:(. Boli to hlavne na dotek, rano me menzel pohladil po zadech a malem jsem vyskocila z okna, kdyz se sprchuju, tak me boli ta voda, jak na me pada. Boli me na tom nocni kosile, podprsenku nesnesu vubec. Boli to vlasne furt, i kdyz nelezim na zadech, je to desne neprijemny. Trochu pomuze, kdyz si vezmu neco na teplotu a na bolest. Jinak jsem docela v pohode, dokonce jsem ani neztratila chut k jidlu. (Bohuzel ~d~)

Zkousela jsem googlovat, ale nic jsem v tom smeru nenasla. Neslysely/necetly jste o tom? To ar, prosim, ktery ty 3 leky si mam vzit ~;). Ale vazne, nemate napad, co by mohlo pomoct? Na ty kuzi neni nic videt, zadna vyrazka nebo zmena barvy, nic.

PS: manzelovi neni skoro nic - silny astmatik, stari pres 60 let, snad to tak zustane. Aspon neco povzbudiveho. A to, ze syn, 16 let, se zrejme nenakazil, i kdyz se v nasem byte nijak zvlast izolovat nemuze.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.