| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já nevím, jako občas do obchodu zajdu, když něco nutně potřebuju, nějakou akutní blbinu typu ubrousky, tužka nebo jídlo. Ale představa koupě oblečení se zkoušením, navíc třeba zajít do několika obchodů, při tý představě na mě leze kopřivka. Dtto teda knihy, dneska jsem dělala nákup k tisícovce, ale 99% všech knihonákupů jedu online, tak posledních 10 let minimálně. Pro nás se vlastně skoro nic nezměnilo, my takhle fungovali roky. Je to tím, jak bydlíme na "vystrkově" cca 11 let (je tu jen 2*večerka) a velkým počtem dětí. Jít s drobotí byl vždycky opruz. Teď když člověk musí ještě busem, co jezdí jak kdy ~a~~8~. No a s dětmi jsem začala před 20 lety, nejmladší je prvňák. Zlatá pošta - na tu jsem zapomněla, máme pobočku kousíček, tam nemusím busem a můžu tam jít, když je volno (klidně přijdu za hodinu znova).

Jo a je to ostudný, ale když nastane ta výjimečná doba, že se vyskytneme v OC, tak jdu do toho jednoho jedinýho obchodu, co potřebuju, a pak hned pryč.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.