| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ty holky neumí píchnout injekci, odebrat krev. Nikdy se to neucily, je pochopitelné, že to neumí, ale proč není podmínkou SŠ zdravotní mi je záhadou.

protože PŘESNĚ TOHLE (a spoustu dalšího) se mají naučit na VŠ, VOŠ. není tedy důvod, aby to studenti uměli už ze SŠ ~d~ jako na VŠ/VOŠ je nějakých 2300 hodin praxe. na SŠ za tuhle dobu zvládnou nejenom praxi, ale i odbornou teorii. vcelku nevidím důvod, proč by se student - vysokoškolák neměl stihnout vše potřebné naučit na praxi, času na to má dost. jiná věc je, jestli má o práci zájem nebo jestli místo praxe radši shání razítka ~d~

a MMCH když už mluvíš o dětské sestře. jsem ještě "stará dobrá sestra" ~;) a na dětskou sestru mám maturitu. abych se naučila píchat injekce, odebírat krev a další srandičky, tak jsem si musela ve volném čase najít brigádu jako sanitárka na nějakém oddělení, kde mě (kromě práce sanitárky, kterou jsem musela zvládnout) taky pustili k pacientům právě na tyhle odborné výkony. protože učit se to na dítěti nás samozřejmě nikdo nenechal a u dospěláků jsme měli praxi jenom na začátku druháku a to jsme zvládali tak stlát postele, hygienu pacienta, desinfekci předmětů a jako svátek jsme si mohli rozdat léky nebo připravit infuze.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.