| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Máme přibližně stejný problém.Jsem docela překvapena kolik rodičů s podobnými problémy na těchto stránkách nacházím.S maličkým synkem žádné problémy nejsou, ale s jeho starším bráškou je to horší.Byl "jiný" už od narození:věčně zamračený,naštvaný,velmi přecitlivělý.Nikdy jsem ho neslyšela naříkat,vždy se rovnou rozkřičel a dokázal to tak dlouho,až třeba přišel o hlas.Dodnes je velice nervozní a netrpělivý,neumí čekat.Je fakt, že intenzita záchvatů vzteku poklesla,když měl rok a půl,vztekal se třikrát denně.Dnes je to cca třikrát za týden.Je věčně nespokojený,když se mu něco nedaří, tak křičí.Přitom jsme mu více než tisíckrát (to nepřeháním)vysvětlovali,že lepší bude, když nás v klidu o něco poprosí.Když byl maličký,taky se snažil ubližovat menším, třeba i zvířatům.Přitom bylo vidět, že je m á rád.Připadalo mi to,jako by si tímto počínáním chtěl ujistit svou pozici.Když mi ve dvou letech trhal kytičky,nechtěl z trávy odejít do té doby, jak říkal, nenatrhá všechny.Nespokojí se jen tak s něčím,chce vše.V obchodě ale s nakupováním porblémy nemáme,stane se,že nechce ani kinder vajíčko.Ale když si něco usmyslí,jde přes mrtvoly.Když se vztekal přibližně ve třech letech,nechávali jsme ho vykřičet v j iné místnosti.Jenže křičel třeba hodinu a na druhý den byl nemocný-rýma a kašel.Obejmout ho při jeho záchvatu vzteku nemá význam,spíš pomáhá,že mu říkám, že ho máme rádi.,on mi odpovídá,že on mě ale rád nemá, a já zas na to, že abych ho měla ráda mi přece nemůže zakázat.Pak se ho zeptám, jestli už jsme kamarádi a je zas na chvilku vybouřený.Je to velice vyčerpávající,člověk žije ve strachu před další bouří.Také má časté úrazy,velice často se stává,že z ničeho nic vrazí hlavičkou do futer a zakopává o prahy.Jinak dokáže být velice milý,zdvořilý a galantní,svého mladšího brášku má velice rád.Vzpomínám si,že jen co se naučil chodit,začal hned běhat, v roce a půl byla jeho oblíbená činnost běhat neustále sem a tam. říkali jsme mu proto malý Forest Gump.Přeji Vám i celé Vaší rodině pevné nervy při výchově Vaší ratolesti-osobnosti.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.