| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Meghan je mi nesympatická, ale to je dáno jejím mediálním obrazem, těžko říci, jaká je ve skutečnosti. Těžko říci, jaké jsou vztahy v rámci britské královské rodiny.

Rozhovor jsem neviděla, jen jsem o něm četla článek.

Přišlo mi tedy k smíchu, pokud si stěžovali, že je rodina odstřihla od peněz. Vždyť loni přece říkali, že se chtějí živit sami. Pokud se chtěli živit sami, proč berou úkorně, že jim rodina přestala posílat peníze? Že musel použít peníze z dědictví, aby mohl zaplatit ochranku? A co je na tom? Když na ochranku měl ze svého (tedy z dědictví), proč by mu ji měl platit někdo jiný?

Vadil jim zájem bulváru a proto teď poskytli rozsáhlý třeskutý rozhovor? No, teď už si jich bulvár jistě ani nevšimne...

Že ji překvapilo, že britská královská rodina není celebrita hollywoodského stylu, co k tomu dodat. To na mě působí dojmem, že Meghan není úplně chytrá, když si o rodině svého vyvoleného nepřečetla žádnou knížku nebo článek. Nikdy neslyšela o jeho matce?

To nařčení z rasismu... No, nevím. Pokud by byli rasisti, asi by ji nepřijali do rodiny. Už před svatbou prý kvůli ní královna porušila protokol, aby s nimi Meghan mohla strávit Vánoce.
Že Archie nemá titul prince - ten titul neměli ani děti princezny Margaret

No, rozvedené Američanky zcela zjevně nejsou s britskou královskou rodinou kompatibilní...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.