| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

tak já taky při každém těhotenství čekala, jak moc snědé bude moje dítě... holky jsou nakonec světlé blondýnky po tátovi, mrňavka byla je až nepřirozeně bílá (říkali jsme jí madetka), naštěstí se po mně dobře opalují, takže vyblednou jen přes zimu... syn je po mně snědý, tmavovlasý, ale zase mu to teda sluší a je fakt pěkný :-) přesto si občas děláme srandičky, když třeba jedeme po d1, že kdyby nás stavěli, ať kouká pěkně pozdravit a snaží se mluvit, aby ho jeho čistá pražština zbavila podezření, že převážíme kurdského uprchlíka ~t~ případně v turecku, ať se drží poblíž rodiny, aby ho nezahnali makat do kuchyně ~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.