Britům mám problém rozumět. U britských filmů se mi stává, že musím dost napínat uši. Je to teda tím, že v USA jsem za život pobyla roky, zatímco v Anglii jen týdny. Není to nějaká obecná záležitost britské angličtiny, ale mám s tím fakt problém ohledně srozumitelnosti a ani se mi vlastně nelíbí. Líbí se mi, jak mluví Lucifer v Luciferovi, ale to je tak vše. Navíc koukám, že je to welšan.
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.