| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj, jsme na tom hodne podobne.. Vel. taky 42, ucim online - 12 hodin tedy ne to by mne zabilo - jak to zvladas? JAm mam max 6 hodin a jsem vyrizena, ale musim jeste pracovat distancne..
Za posledni rok jsem pribrala min. 3 kila, to sezeni doba mne ubiji, jsem celkedm akcni clovek, takze ted zajidam stres a moc se nehejbu. Snazim se ted chodit kazdy den pesky, neprodlouzila jsem si litacku, o vikendu chodime na vylety, ale to je tak vsechno. Nejsem schopna v tehle mizerii pro sebe neco udelat, ale kdyz se podivam do zrcadla nebo na fotky, jsem zdrcena...
Pokud ty mas vetsi vydej a presto tloustnes, je to dvne, konzultovala bych to s lekarkou. Mozna ze ti narostla svalova hmota?
Chces se se mnou hecnout a dat se na hubnuti- zdravou stravu? Nejsem si tedy moc jista, jestli to ted dam, ale kdyz budeme dve, treba to pujde. Napisu ti kdyz tak mail.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.