| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

U nás oba zvládají díky skvělému přístupu škol, ale i tak z povzdálí kontroluji, aby něco neprošvihli. Dcera s tím na jaře měla celkem problém, nějak si to sama zorganizovat, to jsme jí radili systém, který si osvojila, vylepšila. Teď už to zvládá bez pomoci, jen nám chodí na meil výpis toho, co dělali a jaké mají úkoly, do ŠOL jim to nepíšou už, spíš na jednotlivé učební platformy. U syna je všechno v ŠOL i s termínem odevzdání, to mi přijde nejpřehlednější, rovnou se to tam i odevzdává.
V tvém případě bych učitelce slušně, ale rázně vysvětlila, že dítě má z PPP popsáno, jakým způsobem mu má škola pomáhat, dále bych vysvětlila, že jsem v práci, takže mohu maximálně dohlédnout na úkoly, ale nikoliv na to, jak se chová při výuce a že když si s ním při tom neporadí ona, coby odborník a navíc v danou chvíli osobně na té online hodině přítomný, těžko s tím něco uděláš ty z práce. No a závěrem bych asi hledala jinou školu, tentokrát nejen podle kritérií jak umí pracovat se žáky s SPU, ale i podle toho, jak fungují na onlinu. Přiznám se, že bych si asi neodpustila, vrátit jí opravenou práci tak, že bych já jí opravila, kde špatně označila specifické chyby a poukázala na to, kde vidím možnosti zlepšení pro ní, ale já jsem baba jízlivá.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.