| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já spokojená jsem.

Byla jsem tu věčně od 8-15h sama, někdy i déle.

Nyní nás tu je víc. Ale celkově v pohodě.

Máme jen to na co máme, hypotéka nikdy. Kdysi manželovi nechodila výplata, žili jsme z úspor a rodičáku. Nějak to v nás pořád je. Navíc máme i jiné zážitky od známých.
Hlavně nikde nic nesplacet.

Stávající bydlení musí projít ještě jednou rekonstrukci, zbavení se zavčasu vany. A náhrada jen kout se sprchou. Nějak se nam mnozí případy v rodině( posledních 10 let). Strašný jurove a teď se doma nemají kde koupat.

Loni se nam úplně náhodou naskytla koupě zahrady, takže máme úžasný skoro nový dřevěný dům s prostorem na spaní 4x 2,5m. Terasou. Grilem a starou višní, malou jabloní, broskví a podobně.. Sice jsem se zarekla, že po galejích v dětském věku, už nevezmu Motyčku do ruky, ale ono na mě moc práce nezbývá. Ja mám prý jedinou práci doplnit si vitamín D. No tak máme změnu.

Tady jsem chtěla koupit v bazaru nějaký jiný nábytek dovnitř, ale než jsem se k tomu dokopala tak to zase zavřeli. A to počká nejde o život.

A jestli ještě někdy otevřou koleje, tak kopneme do koupelny. A budu bydlet na zahradě. V tolika lidech a dist. Výuce. To nejde.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.