| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ino: já nemám v rodině nikoho, kdo by měl Covid. Ani v práci. Po roce pandemie. Já jsem dosud neabsolvovala žádný test, manžel minulý týden poprvé kvůli pozitivnímu kolegovi. Z kamarádek mám jednu, která to prodělala, s lehkým průběhem (ale po 3 měsících ještě pořád kašle). Čili podle mých osobních zkušeností bych taky mohla tvrdit, že vir neexistuje. Nicméně bydlím vedle krajské nemocnice, v poslední době je na tom náš kraj líp, takže přijímal pacienty z okolí, denně 2-3x tu přistávala helikoptéra. Mám nějaké info od vyčerpaných sestřiček z plicního, dvěma rodinným příslušníkům jsou už půl roku odkládány operace (kardio + ortopedie). Jsem vděčná za to, že se nám to vyhýbá, ale nemůžu se tvářit, že to neexistuje.

Zásahy policie jsou jiná věc, a vynucování některých nesmyslných opatření taktéž. Nicméně ty dva případy zakleknutí, které jsem viděla, tak tam tedy straním Policii, podle zveřejněných záznamů měli trpělivosti hodně. V normálních situacích jsem se nesetkala s žádnou šikanou, na volných prostranstvích tady nikoho bez roušky nehonili, na náměstí jsem zažila, že policajti přišli ke skupince mladých a slušně je požádali, aby si roušky nasadili. Já osobně roušku nebo respirátor dost těžko snáším, nicméně že aspoň nějakou ochranu zajišťuje, o tom už se po roce s koronavirem asi není třeba přít.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.