| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Paulis, když jsem to tu napsala, že budou problémy, tak mě tu málem sežrali a poslali do Koreje. To je tak, když si někteří lidé nevidí na špičku vlastního nosu, a myslí si, že když oni nepřišli o práci, tak si hospodský, co mu stát zavřel hospodu, jen vymejšlí hovadiny. Protože oni mají na jídlo a nic jim nechybí. Jenže ten hospodský už je na mizině. A druhou hospodu neotevře, nebude mít za co.

Když jsem tu napsala, že zemědělci mají problém, tak se mně tu kdosi zeptal, že v čem je jako problém. No, přece v ničem, že. Krávu můžeme přece taky poslat na Home Office. Pošleme jí v *.pdf návod, jak si má vykydat, jak si na cecíky nasadí dojačku a jak si nandá vidlema seno do žlabu. To fakt nikdo nevidí, že krávu musíš denně podojit a že ta práce se sama neudělá? Když pochcípala zvířata v ZOO (https://www.idnes.cz/plzen/zpravy/zoo-plasy-minigolf-finance-odstrihli-elektrinu-covid-19-navstevnik-prijmy-finance.A210305_597624_plzen-zpravy_vb ), je to hodně blbý, špatný vůči těm zvířatům, ale to nejsou zvířata hospodářská, ta nejíme. na rozdíl od těch krav a mléka, co nám dávají (kráva by řekla, že ona nic nedává, ale lidi jí tahají za cecíky).

Je to teď blbý. Stát všem nepomůže, někomu vůbec, jinému nesype, v těch miliardách se to ztratí. To je situace, jaká byla naposledy snad ve válce.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.