| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Krajino, to bych tak uplne netvrdila. My se treba pomerne dost obavame o osud naseho sportu (kuzelky). Ty maji tu zvlastnost, ze je nehrajou deti - neni to pro ne zdrave, koule (i kdyz detska) je pro ne moc tezka. Zacinaji tesne pred pubertou a v puberte u toho malokdo vydrzi. Nekteri se pak v dospelosti vrati, ale mnohem casteji s timto sportem zacinaji az dospeli. Zas to ma vyhodu, ze se daji provozovat na pomerne vysoke urovni do vyssiho veku, nez jine sporty.

Ale uz ted je jasny, ze spousta oddilu a drustev se rozpadne. Ti nejstersi po 2 zrusenych sezonach uz proste nebudou fyzicky schopni do toho sportu naskocit, ti mladsi (a jejich partneri) si zvyknou, ze je to pohoda mit cely podzim-jaro volny vikendy (kdy normalne probihaji nejvyssi souteze) a juniori a kadeti se k tomu proste nevrati, protoze po roce sezeni u pocitace se jim do toho uz nebude chtit. V Evrope se souteze za urcitych opatreni nezastavily.

Ja uz jsem 50+, zadny trifazovy trenink neprovozuju a ucast na olympiade jsem uz taky vzdala. Ale 2x tydne jsem kuzelkovala a 2x tydne hrala beach, o vikendu sem tam nejaky turnaj obojiho. Ale ve svym veku to uz nedelam primarne kvuli tomu sportu a pohybu, to je jen prijemny bonus, ale kvuli tomu traveni casu s lidma, co je bavi stejna vec. To ted nemuzu a naky behani kolem baraku mi to fakt nenahradi. To me nebavi a navic je hnusne.

Verim, ze na jare se to vsechno zlepsi. Az se otepli, tak vytahnu kolo a brusle a zkusim pomalu nahodit fyzicku (na hubnuti prdim). Ta je po tom roce fakt v bidnem stavu a covid ji dorazil. Ale reci - nemuzes delat to, co jsi delala doted, a co te bavilo, tak behej a nestezuj si, mi fakt otviraji kudlu v kapse.

Syn, 16 let, naopak hrozne zhubnul. Uz je uplna nitenka, fakt se ztraci pred ocima. Dostal se do stavu uplne apatie, kdy si dopoledne odbude skolu a pak usne. Vecer se probere a neco hraje na pocitaci a tak to jde uz rok. Kdyz se ho snazim k necemu vytahnout, tak mi rika, ze kdyz spi, ze mu aspon cas rychleji utece. Vytrhnout z letargie bych ho snad mohla, kdybych mu navrhla, at jde behat. To by mi mozna dal facku.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.