| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Krajino, taky to s večerním jedením neplatí absolutně. Já jsem zhubla od května 25 kilo a večer jsem vždycky jedla a jím, ale jenom bílkoviny a zeleninu a ne moc. Možná třeba jednu malou bramboru do na listový salát a jogurt. Jednu dobu jsem si večer vytvářela takové bílkovinné talíře. Nemám moc ráda syrovou zeleninu, takže jsem si uvařila třeba tři směsi z vařené zeleniny a každé si dala polévkovou lžíci. K tomu půl vajíčka, pár oříšků, jeden plátek sýra nebo rolku ze šunky a cottage. A byly jsem nacpaná, s pocitem, že jsem snědla obrovské jídlo a přitom kaloricky do 1000 kJ. Ty zeleninové směsi z tepelně upravené zeleniny byly třeba: vařená brokolice rozebraná na drobounko s lžičkou olivového oleje a piniovými oříšky, nebo mrkev dušená se sojovou omáčkou, květák nadrobounko s půlkou lžičky pesta, cuketa lehce postrouhaná balkánským sýrem. Dá se toho vymyslet hromada. Zasjaj to taky provozovala, ta měla i jiný kombinace, něco z kapusty... Teď jsem zrovna dojedla cizrnu dušenou s rajčatama a mrkví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.