| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Nevím, jestli se jedná o styl výuky, učka je chaotička, blbě zvládá technologie, někdy nevidí přihlášené, někdy nenajde nebo neotevře domácí práce. Pokládala jsem to za formalitu, vím, že lockdown je locdown a je to, bohužel, na rodině. Brala jsme to tak.

Ale už někdy v pravěku, když byl svět ještě světem, se mi zmínila, že "Magdička si s ní nepovídá jako ostatní děvčata" No nepovídá, nemá ji ráda, neudělám nic~d~ Nepřikládala jsem tomu ale váhu, protože Magdička je výrazně nekonfliktní kliďas a v palici taky nemá úplně vymeteno.

V pololetí mi přišlo líto, že jí zasolila zbytečně v němčině(zvlášť přes vlastní absence a lapsusy), ale kašlala jsem na to.
Teď jsem ale na hranici paranoi. Na dotaz, co to má být (ten prospěch) mi řekla, že bude akceptovat její nepřítomnost na výuce a nechá ji komisionálně přezkoušet na konci roku.
Tak jako, to ne..
(má u ní omluvených 9 hodin za toto pololetí, kdy se spojení nepovedlo a je to ta paní učitelka, co minulý týden žádala hromadným mejlem omluvenky za 1. pololetí)

Chci zachovat chladnou hlavu a nebrat si to osobně, ale ta žena se mi zdá trochu praštěná.


Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.