| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

rozumím... jenže Stará Husa měla tu etapu, kdy se v dospívajícím buduje vztah ke svému ženství dost těžkou (psala tady o tom), ono se to pak táhne životem a pořád dělá paseku...

Libik, kdysi jsi tady vzpomínala na poslední dovolenou s manželem ještě před jeho nemocí, jak ti originálně na pláži vyznal lásku - představ si, že by ti místo toho řekl, že jsi strašná, že vůbec neví, jak s tebou mohl být a že odchází za o generaci mladší slečnou. Já vím, že jsi hodně silná, ale tohle jsou prostě silné kapky ~d~ a ty kapky se vylučují z těla dost těžko, determinují otevřenost dalšímu vztahu~d~

Já se na BM Staré husy strašně zlobím ~q~. Hodně by se Huse ulevilo, kdyby ho tenkrát profackovala, kdyby na to měla sílu. Když už se stane, že se zamiloval (nebo mu prostě sex s mladicí zatměl hlavu), měl Huse říct, ať mu odpustí, že je citově jinde, že si majetek rozdělí tak, aby jí zůstal to, co jí nejvíce těší, že jí nechtěl ublížit...A ne jí zasmradit život svýma kecama. Matce společných dětí, s depresivní zátěží. Za mě je to hajzl, pán středního věku už by měl jednat jinak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.