| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak já nárazově. Čtvrtá třída. Pomáhám. To se fakt nedá.

Maminka ovdovělá, dvě holčičky - jedna školková a ta čtvrtá třída. Čtvrté třídě pomáhám s úkoly.

Čtvrťačka obstará v bytě kde co, postará se o školkovou... ale ta škola.. těžký průšvih.

Má pár dys poruch od soustředění, přes dyskalkulii... mně připadá jak ve druhé třídě? Berou převody jednotek, najednou neví, co je dělení deseti, násobek pěti, zapomněla pracovat samostatně, soustředit se, vyjmenovaná slova.. po roce tohohle se učím s někým, kdo úplně ztratil návyky, priority, - je moc chytrá... napíšu to blbě, ale jako když spolupracuji s úplným ignorantem... blbcem, najednou má zájem jen jak si obarvit vlasy.

Kombinace puberty a nedostatku školní docházky?

Upřímně? Nevím, co s ní. Moc toho nedám. Jsem teta na netovém přístupu. Respektuje mne, ale od.. do. Dráždí mne to, chytrá je jak opice, ale není v mých silách jí pomoci. A jak nemůže do třídy.. je jí všechno jedno...

Předtím jsme vytáhli čtyřky na vyznamenání... a tohle přineslo takovou propast


A odpověď na otázku. Bývám požádána o kontrolu. No to se nedá. Bolí mne oči.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.