| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jano,
psala jsem to mockrát... jsou státy, kde je tvrdý lockdown už rok a jsou státy, kde je to různě rozvolněné - a mají plus mínus stejné výsledky...

Perličky z Kalifornie jsem tu psala - třeba oplocené pláže a stíhání osamělého surfaře. Nebo třeba to, že sestěhovali bezdomovce do rekreačních center (něco jako kulturní domy) - protože když je nakažlivý virus, tak nacpat desítky lidí (vesměs různě nepřizpůsobivých, hygienu nedodržujících) do jedný tělocvičny je prostě super nápad. V nějaké fázi mohly restaurace servírovat jídla venku - takže sedět na rozpálené židličce (venku ke čtyřiceti stupňům) u omatlaného stolku, u kterého jedlo před tím x lidí a kálí na něj ptáci, na parkovišti (smrad, smog) je taky děsně hygienické. V obchodě smí být jen určitý počet lidí a organizují to prodavači - takže dva u vchodu, dva u východu - v obchodě tudíž jedou jen dvě kasy (z cca osmi), takže člověk napřed stojí frontu venku (opět, rozpálené parkoviště)- v průměru tak 30 minut - a pak stojí dvacet minut frontu v obchodě na kasu - a jsou prázdné regály, protože nestíhají naskladňovat (protože čtyři prodavači dělají gestapáky u vchodu). Do toho napřed teda, že nesmí být nákupní tašky, a že to budou dávat do svých tašek, jako OK. Pak teda, že se za ty tašky musí platit. Takže jsem si přinesla zase svojí tašku, ale tu člověk musí mít při nákupu schovanou (třeba za trikem nebo v kabelce, nemůže jí nést) - a nákup mu složí do vozíku a do té tašky si to člověk může přeskládat venku na chodníku.
nebo třeba takový zákaz vycházení v LA - spousta lidí tam žije v bytech, v létě vedro na padnutí - a nesmí ven (na plážích u chladného Pacifiku je klidně o deset, dvacet stupňů chladněji než o kilometr dál ve vnitrozemí) - takže lidi nesměli na pláž, ale aby jim nebylo vedro, tak směli do "cooling centers" (klimatizovaných kulturních středisek).
Různé státní parky atd. zavřené - což spočívá v tom, že zavřou parkoviště a záchodky - takže příkopy plné zaparkovaný aut a všude nas***.
Národní parky na bumážku - což třeba u takových Yosemit, kde Tioga je jediný průsmyk přes Sierru široko daleko a lidi si musí zajíždět stovky kilometrů, když nedostanou bumážku na "průjezd parkem" je taky super.

O tom, že Nancy Pelosi byla u kadeřníka bez roušky, že guvernér chodil na chlastačky s kámošema, že guvernérovy děti celou dobu chodí do školy (soukromé), že guvernérovo vinařství nezavřelo (všechny ostatní musely).
To si člověk fakt říkal, že si z něj snad dělají pr legraci.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.