| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ještě jsem si vzpomněla na vtipnou reakci v její třídě, kde měli novou učitelku angličtiny, která se ptala různé otázky a na dceru vyšlo "jak se jmenuje tvůj přítel" - na to s kamenným obličejem odpověděla - Veronika. Chudáka učitelku to trochu rozhodila, ale prý se rychle vzpamatovala, třída si to užila (všichni věděli)

jednu reakci, kterou jsem nečekala já byla od kamarádky a jejího manžela, kteří to sice dle vlastních slov rozumově chápou a všechno je super, ale kdyby se to týkalo jejich dětí, tak by byli naprosto zdrcení (věk 40-50). Ale aspoň byli upřímní, já zase řekla, že bych byl zdrcená, kdyby mé dítě např. bralo drogy nebo z něj byl kriminálník, a pokračovali jsme dál.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.