| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Koníčku, tak to vypadá, že naše domky mají opravdu dost společného:-), i naše kuchyně...taky nemám ráda moc zbytečných spotřebičů - je pro mě jednodušší, ušlehat sníh ze 3 bílků v tom ručním "válcovém" šlehači, který pak opláchnu, hodím na odkapávač a nemusím zapínat žádný přístroj...i těsta jsem zvyklá zadělávat ručně, ponorný, nebo metličkový mixér používám akorát na pár věcí - na omáčky, rozmixování části polévky místo zahuštění, bramborová kaše, šlehačka....třeba většího robota máme, ale leží tu zaprášený už dost dlouho, v běžném provozu ho prostě nevyužijeme a to vaříme a pečeme pořád...takže v kuchyni mi ze spotřebičů naprosto stačí sporák, trouba, lednice, rychlovarná konvice, ten tyčový mixér a na občasné ohřátí něčeho, co se špatně ohřívá na sporáku, využijeme občas mikrovlnku...ale i té se možná časem zbavíme~;).
Akorát na šuplíky u kuchyňské linky mám názor jiný, ty naopak chci a těším se na ně...třeba i proto, že manžel přece jen není úplně zdravý a sehnout se a hrabat něco ve dvířkách, navíc třeba vzadu, je pro něj dost problém už teď...takže to bude určitě velké ulehčení, navíc on vaří možná i častěji, než já~;). Dvířka budou jen u těch 2 horních skříněk, jinak dole všude šuplíky...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.