| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Aleno,

upravit rozvrh jde, ale není to taková švanda.

My máme něco z podzimu, šlo kombinovat 1. stupeň prezenčně a 2, distančně (hodně učitelů učí na obou, nejen angličtináři), jenže na rotaci obou to už nachystané nemáme.

Nejde najednou dodržet online a běžný rozvrh, možná při jedné třídě na ročník, ale ne při třech, brát ohled na sourozence, rodičům by bydlo, aby starší mohl vyzvedávat mladší...
Mně to v prosinci vyšlo, že jsem jeden týden prezenčně učila skoro všechny třídy ve škole, v tom jsem pak neměla šanci trefit se do děr pro těch pár, co zůstalo doma, volné hodiny jsme si museli "rozebrat" a bylo prostě plno. Druhý týden naopak, ve škle jen tři třídy, ty doma, zejména matiku, jsem neměla šanci v hodinách, které měly vyhrazené, pokrýt.
Udělat rozvrh takhle kombinovaně není na jeden den. Někdy se mohou domluvit dva vyučující, že si to nějak přehodí, ale centrálbě moc ne.

Takže já třeba hodně řeším, co s nimi udělat prezenčně, aby mohli distančně dělat sami, max. s konzultací v odpoledních hodinách pro jednotlivce. A tím, že se mi rozjedou paralelky do různých týdnů, tak to ani nejde udělat stejně a jen to přehodit, u jedné se třeba povede udělat výklad ve škole a procvičování na domu, ale pro druhou to buď bude jeden hluchý týden bez ničeho a pak vše o týden posunuto, pak jim ale bude týden chybět, nebo to udělám úplně jinak.

Online výuka je na přípravu náročnější než běžná, ale rotační je zdaleka nejhorší.

Ale jedno vím, ve škole jim testy dávat nebudu, budu jen zkoušet ty, co si to vysloveně vyžádají (mám tam pár dětí, co to online prostě nedávají, nic neodevzdávají a není zač je hodnotit, ti prý budou chtít přezkoušet), nechám je napsat ještě jeden nebo dva testy v týdnu, kdy budou doma.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.