| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Myslím, že celý život dostáváme nálepky, se kterými nejsme až tak spokojení.

Jako dítě jsem byla - "huba prořízlá, dobrá na slohy, levá na tělocvik a na tu matematiku moc ne a navíc hezká holka" Ne, že bych chtěla uspět na olympiádě, ale třeba ke sportu jsem se dostala hodně pozdě a tělo se velmi dlouho divilo, co to jako dělám, když na to nejsem. Matiku jsem vzdala na střední a taky mě to mrzí, ale tam si dělám naděje, že až všichni budou zahradničit, já začnu počítat. Huba prořízlá mě předurčila k tomu, že furt se hrnu všechno zařizovat, mnohdy je mi to nepříjemné a ostatní mají lážo plážo. Co se krásy týče, moje maminka dodnes poplakává, že tak hezká holka měla takovou smůlu v životě~:-D

Byla jsem úplně normální vesnická buchta:-), kdyby o mně říkali, že jsem šikovný počtář, co dobře skáče do dálky, ale krásy jsem moc nepobrala, byla by to stejná pravda a zajímalo by mě, jak by to dopadlo.:-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.