| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Půlko, takhle jsme to v práci měli my. My se pozdravili při příchodu, pak si každý sedl ke své práci, poté jsme se jen vystřídali na obědě a na konci pracovní doby jsme si řekli "nashle zítra". Přitom jsme všichni normálně komunikativní, ale každý z nás se soustředil na práci jindy, jinak. A to jsme se třeba i privátně vrtali v internetu a já třeba v práci s přehledem napsala knížku a účastnila se jako externista různých projektů, které mě zajímaly, protože moje práce byla znornmovaná, a pokud jsem ji měla hotovou, mohla jsem si dělat, co jsem chtěla. Kromě klábosení s ostatními, to se u nás nenosilo. Pokud jsme makali na PC, mohli jsme si fakt dělat, co jsme chtěli, ale práce byla naprostá priorita. A to podotýkám, že svého času byla třeba oblíbená hra na simulátoru automobilového závodu, tak když v práci nebyl šéf, tak jsme na simulátoru třeba půl pracovní doby jezdili závody. mela jsem období, kdy jsem si říkala, že mít teď dítě, tak se ani chudák nenaučí mluvit, protože jsem prostě neměla potřebu mluvit. A jindy jsem zase ukecaná až hanba. Ale obecně mně osobně vyhovuje, že když se pracuje (hlavou), tak se prostě pracuje a nekecá se u toho. Kecat můžeme třeba při pečení vánočního cukroví, kdy pracujeme rukama, ale pokud píšu texty nebo s texty pracuju, tak u toho mám ráda klid.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.