| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Kate, navíc onemocněla v době, kdy se spustili pro veřejnost Antigenní, ty něco odhalili a na PCR se čekalo 10 dní ( v našem městě), což je stejně k ničemu. Okolo 5.1. šli na PCR ty co se dostali na Antigenní testy, mezi prvními.

Tak nevím co ji vyčítat. Nic.

A znám paní co nečichala a na test ji obvodní poslat nechtěla a nakonec se jim to v rodině točilo, podle všeho to nakazila ona zbytek rodiny, přesto ona ho oficiálně Nikdy neměla. PCR měla celou dobu negativní. Protože to předávání ji zajistilo celkem tri testy.

Navíc chápu, že se jí nikam nechtělo, já když jsem nemocná mám hned 40C. Moje mamka mi musela ve škole vyjednávat, aby brali omluvenku od jiného DR, než dorostu školy, trvalo ji zo tok. A já prostě 30km bych nedala, měla jsem problém se doplazit 150m od domu. A pokud tam bylo místo, okamžitě jsem di tam lehala na lavici.Cestou domů posedavala na obrubniku. A to píšu o angine a chřipce třeba, tu jsem měla v 17.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.