| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Yuki já jsem popsala situaci z pohledu školy, že máme nějaká pravidla, kterými se musí řídit učitelé a pravidla, kterými se musí řídit žáci, a ta pravidla jsou ve školním řádu, to není žádná zbraň, to je prostě fakt, pokud někdo nedodržuje školní řád, přijde nějaká sankce, u chování je to třeba dvojka z chování, u neplnění práce je to horší známka z předmětu, prostý fakt

Nic ve zlém a nic osobního,ale pro žáky tam trest za porušování šř je,jaký je trest pro učitele když porušují šř ? I v tom šř je spousta věcí co má dodržovat učitel a realita je u některých často jiná, pak mám vysvětlit dítěti že ono nesmí porušovat,ale učitel může ?
Vnímám to podobně jako když dítěti jednou za čas spadne net,aktualizuje se pc ,nebo se sekne a tak se musí restartovat a hned to musí rodič omlouvat,protože se to zapíše do neomluvené absence a jde třeba jen o 3 minuty pozdní příchod kdy dítě nahlásilo že mělo technický problém (a teď fakt nemyslím děti co se na to vymlouvají každou chvíli,hlavně při písemce atd.) , ale když se totéž stane čas od času učiteli,a děti musí čekat jestli hodina se rozjede nebo ne, tak on taky přece není brán že tu hodinu neodučil celou tak se bude omlouvat řediteli a bude bez platu.Jedna se ani nenamáhá se omluvit,minulou hodinu se v hodině přepla jinam ve chvíli kdy ji jedno dítě na její pokyn ukazovalo a vysvětlovalo svoji práci a 5 minut bylo ticho a děti nevěděli co se děje,pak se přepojila zpět-děti jí hlásí že ji nebylo slyšet a ona klidně řekne já se přepojila jinam -no mě spadla brada. Udělat to u ní dítě tak by bylo okamžitě potrestáno

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.