| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Už několikrát jsem s prostřední dcerou Montyproblém (proč mám dělat úkol, když to umím a učitelka ví, že to umím) řešila a zatím jsem nepřišla na odpověď, při které bych si sama nepřipadala hloupě.
Je to ve školním řádu (jsou jistá pravidla)... a co přesně jí dá do života, když bude dělat věci jen proto, že jsou v nějakém řádu? Já na to odpovědět neumím, přijde mi to stejně nesmyslné, jako jí, vedu své děti k tomu, že mají pracovat a žít efektivně, pokud nejde o hobby.
Že musím držet hubu, krok a zákryt, pokud nemám na to, abych dítě dala do soukromé školy, mi prostě nepřijde správně, vidím, že armády učitelek (dobrých učitelek) to tak prostě vnímají. Nevidím cestu, když ani učitelky jako vy (podle toho, jak se tu prezentujete s elánem, snahou pomoci, vzdělávat se a růst) nejsou ochotny přistoupit na moje argumenty.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.